Yhteystiedot

JIPPO-juniorit ry, johtokunta

Jari Lauronen Puheenjohtaja
050 572 3733 | jari.lauronen@jippo.fi

Ari Niskanen  Varapuheenjohtaja, valmennusvastaava
0400 808 754 | ari.niskanen@jippo.fi

Kirsi Minkkinen  Talousvastaava
040 705 5424 |kirsi.minkkinen@jippo.fi

Seppo Tanninen  JoJo ja RaHo vastaava
044 056 3002 | seppo.tanninen@jippo.fi

Jaakko Honka-Hallila  Harrastevastaava
044 202 2924 | jaakko.honka-hallila@jippo.fi

Marjo Pakarinen Tiedotusvastaava
050 432 4114 |marjo.pakarinen@jippo.fi

Toimisto

Kaislakatu 6, 80130 Joensuu
050 409 5549
toimisto@jippo.fi

Jouni Lehtimäki Toiminnanjohtaja
044 010 0411 | jouni.lehtimaki@jippo.fi

Valmennuksen vastuuhenkilöt

Mikko Määttänen Valmennuspäällikkö
044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi

Tero Tahvanainen  Päätoiminen valmentaja
044 970 4258 |  tero.tahvanainen@jippo.fi

Kalle Kangaspunta Talenttivalmentaja
050 533 2634/ kalle.kangaspunta@jippo.fi

 

Joukkueet

Pojat 01

Joukkueenjohtaja: Kirsi Minkkinen |0407055424 | jippo01(at)jippo.fi
Joukkueenjohtaja: Katri Kosonen |0503239575 | jippo01(at)jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Jari Huotari jari.huotari(at)jns.fi
Apuvalmentaja: Sami Joutjärvi
Rahastonhoitaja: Niina Immonen niina.immo(at)gmail.com

Pojat 02
Joukkueenjohtaja: Jari Turunen | 0447730419 | jippo02 (at)jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Kalle Kangaspunta | 0505332634 | kalle.kangaspunta(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: Mika Puolakanaho
Rahastonhoitaja: Jaakko Martikainen

Pojat 03
Joukkueenjohtaja: Pia Lehikoinen | lehikoinen.pia(at)gmail.com
Joukkueenjohtaja: Seppo Tanninen | 0440563002 | seppo.tanninen(at)newfiro.fi
Vastuuvalmentaja: Hannu Kraft | hannukraft45(at)gmail.com
Apuvalmentaja: Jari Lehikoinen | lehka(a)hotmail.com

Pojat 04
Joukkueenjohtaja: Lari Kaltiola | 0442002226 | lari.kaltiola(at)jns.fi
Vastuuvalmentaja: Heikki Riikonen | 0503621596 | jippo04(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: Visa Penttilä | 0405179010 | visa.v.penttila(at)gmail.com
Huoltaja: Petri Laitinen | 0504064313 | petri.laitinen(at)islaatukatto.fi
Rahastonhoitaja: Ilari Varhimo | 0408343630 | ilari.varhim0(at)storaenso.com

Pojat 05

Joukkueenjohtaja: Timo Päivänurmi | 0500572319 | timo.paivanurmi(at)rakennustempo.fi
Joukkueenjohtaja: Anne-Mari Utriainen | 040-5821701 | annemari.utriainen(at)gmail.com
Rahastonhoitaja: Terhi Kosonen | 044-0361779 | tekohone(at)student.uef.fi
Vastuuvalmentaja: Cristian Pandelescu | 0456057792 |cristian_pandelescu(at)yahoo.ro
Apuvalmentaja: Jari Kinnunen | 040-5603176 | jarikinn(at)gmail.com
Apuvalmentaja: Seppo Balk | 040-5503889 | seppo.balk(at)me.com

Pojat 06
Joukkueenjohtaja: Elsa Pehkonen | 0503559179 | elsa.pehkonen(at)gmail.com
Joukkueenjohtaja: Ari Niskanen | 0400808754 | ari.niskanen(at)jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 0449707819 | mikko.maattanen(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: Jari Naumanen | 0452024240 | jari.naumanen(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: Arto Halimaa | 050 522 3800 | arto.halimaa(at)gmail.com
Apuvalmentaja: Tommi Kettunen | 050 406 0669 | tommikettunen(at)hotmail.com
Rahastonhoitaja: Sari Hämäläinen | 0405308692 | sarimarita.hamalainen(at)gmail.com

Pojat 07
Joukkueenjohtaja: Laura Tanninen | 0405490964 | jippo07(at)jippo.fi
Joukkueejohtaja: Liisa Jeskanen | 0503727273 | jippo07(at)jippo.fi
Rahastonhoitaja: Atte Vallius jippo07(at)jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 0449707819 | mikko.maattanen(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: Mika Kukkasniemi

Pojat 08
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 0449707819 | mikko.maattanen(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: Jaakko Reponen
Joukkueenjohtaja/Rahastonhoitaja: Terhi Lehikoinen | 045 234 1136 | jippo08(at)jippo.fi
Joukkueenjohtaja/Rahastonhoitaja: Satu Räsänen | 050 552 0765 | jippo08(at)jippo.fi

Pojat 09
Joukkueenjohtaja: Juha Purmonen | xxx | jippo09(at)jippo.fi
Rahastonhoitaja: xxx
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 0449707819 | mikko.maattanen(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: xxx

Pojat 10/11
Joukkueenjohtaja: xxx | xxx | jippo10(at)jippo.fi
Rahastonhoitaja: xxx
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 0449707819 | mikko.maattanen(at)jippo.fi
Apuvalmentaja: xxx


Jalkapallokerho
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 0449707819 | mikko.maattanen(at)jippo.fi
Yhteyshenkilö: Jaakko Honka-Hallila | 044 2022924 | jaakko.honka-hallila(at)jippo.fi