Yhteystiedot

JIPPO-juniorit ry

Johtokunta

Jari Lauronen Puheenjohtaja
Yleishallinto, Seurakehitys, Talous
050 572 3733 | jari.lauronen@jippo.fi

Ari Niskanen  Varapuheenjohtaja
Valmennus, Sähköiset järjestelmät
040 080 8754 | ari.niskanen@jippo.fi

Anni Viitaniemi Jäsen
JoJo ja RaHo vastaava
050 380 6893 | anni.viitaniemi@jippo.fi

Satu Räsänen Jäsen
Viestintä ja markkinointi
050 552 0765 | satu.rasanen@jippo.fi

Marjo Pakarinen Jäsen
Harrastevastaava
050 432 4114 |marjo.pakarinen@jippo.fi

 

Toimisto

Kaislakatu 6, 80130 Joensuu
050 409 5549
toimisto@jippo.fi

Jouni Lehtimäki Toiminnanjohtaja
044 010 0411 | jouni.lehtimaki@jippo.fi

Valmennuksen vastuuhenkilöt

Mikko Määttänen Valmennuspäällikkö
044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi

Tero Tahvanainen  Päätoiminen valmentaja
044 970 4258 |  tero.tahvanainen@jippo.fi

Kalle Kangaspunta Talenttivalmentaja
050 533 2634/ kalle.kangaspunta@jippo.fi

 

Joukkueet

Pojat 02
Joukkueenjohtaja: Jari Turunen | 044 773 0419 | jippo02@jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Kalle Kangaspunta | 050 533 2634 | kalle.kangaspunta@jippo.fi
Apuvalmentaja: Mika Puolakanaho | 050 599 3029 | m.puolakanaho@gmail.com
Rahastonhoitaja: Jaakko Martikainen | 044 974 7946 | jaakko.martikainen@elisanet.fi

Pojat 03
Joukkueenjohtaja: Niko Kaikkonen | 050 321 7443 | niko.kaikkonen@joensuu.fi
Rahastonhoitaja: Timo Hilska | 040 739 6978| timo.hilska@abloy.com
Vastuuvalmentaja: Tero Tahvanainen | 044 970 4258 | tero.tahvanainen@jippo.fi
Apuvalmentaja: Jari Lehikoinen | 050 330 9251 | lehka@hotmail.com
Apuvalmentaja: Jari Soininen
Fysiikkavalmentaja: Risto Martiskainen
Fysiikkavalmentaja: Satu Martiskainen

Pojat 04
Vastuuvalmentaja: Jari Huotari | 0400 884 265 | jari.huotari@jns.fi
Huoltaja: Petri Laitinen | 050 406 4313 | petri.laitinen@islaatukatto.fi
Rahastonhoitaja: Jan Kontiainen | 040 555 4348 | jan.kontiainen@toivonlahti.fi

Pojat 05
Joukkueenjohtaja: Timo Päivänurmi | 0500 572 319 | timo.paivanurmi@rakennustempo.fi
Joukkueenjohtaja: Anne-Mari Utriainen | 040 582 1701 | annemari.utriainen@gmail.com
Rahastonhoitaja: Terhi Kohonen | 044 036 1779 | tekohone@gmail.com
Vastuuvalmentaja: Cristian Pandelescu | 045 605 7792 | cristian_pandelescu@yahoo.ro
Apuvalmentaja: Jari Kinnunen | 040 560 3176 | jarikinn@gmail.com
Apuvalmentaja: Joona Kauppinen | 044 522 0610 | joona.kauppinen96@gmail.com

Pojat 06
Joukkueenjohtaja: Ari Niskanen | 0400 808 754 | ari.niskanen@jippo.fi
Joukkueenjohtaja: Ari Korhonen | 050 388 3293 | ari.korhonen@sok.fi
Vastuuvalmentaja: Kalle Kangaspunta | 050 533 2634 | kalle.kangaspunta@jippo.fi
Apuvalmentaja: Jari Naumanen | 045 202 4240 | jagi.naumanen@gmail.com
Apuvalmentaja: Arto Halimaa | 050 522 3800 | arto.halimaa@gmail.com
Rahastonhoitaja: Sari Hämäläinen | 0405308692 | sarimarita.hamalainen@gmail.com

Pojat 07
Joukkueejohtaja: Laura Tanninen | 040 549 0964 | jippo07@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Atte Vallius | jippo07@jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Tero Tahvanainen  | 044 970 4258 | tero.tahvanainen@jippo.fi
Apuvalmentaja: Mika Kukkasniemi | 050 537 0693 | mika.kukkasniemi@kolumbus.fi

Pojat 08
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi
Apuvalmentaja: Jaakko Reponen | 050 490 8669 | jaakko.reponen@gmail.com
Joukkueenjohtaja/Rahastonhoitaja: Terhi Lehikoinen | 045 234 1136 | jippo08@jippo.fi
Joukkueenjohtaja/Rahastonhoitaja: Satu Räsänen | 050 552 0765 | jippo08@jippo.fi

Pojat 09
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi
Joukkueenjohtaja: Juha Purmonen | 050 354 3832| pure.jippo@outlook.com
Rahastonhoitaja: Erno Turunen | 044 579 6060 | erno.turunen@ilomantsi.fi

Pojat 10
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi
Joukkueenjohtaja: Anni Viitaniemi | 050 587 5110 | anni.viitaniemi@elisanet.fi
Rahastonhoitaja: Mari-Ann Nykänen | 050 430 8474 | mariann.nykanen@gmail.com

Jalkapallokerho
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 0449707819 | mikko.maattanen@jippo.fi