Yhteystiedot

JIPPO-juniorit ry

Johtokunta

Jari Lauronen Puheenjohtaja
Yleishallinto
050 572 3733 | jari.lauronen@jippo.fi

Ari Niskanen  Varapuheenjohtaja
Valmennus, Sähköiset järjestelmät, Seurakehitys
040 080 8754 | ari.niskanen@jippo.fi

Anni Viitaniemi Jäsen
Viestintä ja markkinointi
050 587 5110 | anni.viitaniemi@jippo.fi

Satu Räsänen Jäsen
JoJo ja RaHo vastaava
050 552 0765 | satu.rasanen@jippo.fi

Juha Ratilainen Jäsen
Seuran talous
040 507 8237 | juha.ratilainen@jippo.fi

 

Toimisto

Jukolankatu 18 B1, 80160 Joensuu
toimisto@jippo.fi

Tero Tahvanainen
044 970 4258 |  tero.tahvanainen@jippo.fi

Valmennuksen vastuuhenkilöt

Mikko Määttänen Valmennuspäällikkö
044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi

Tero Tahvanainen  Päätoiminen valmentaja
044 970 4258 |  tero.tahvanainen@jippo.fi

Kalle Kangaspunta Harrastetoiminnan vastuuhenkilö
050 533 2634/ kalle.kangaspunta@jippo.fi

 

Joukkueet

B-Juniorit
Joukkueenjohtaja: Markku Oikarinen | 050 550 0934 | markku.oikarinen(@)yritma.fi
Vastuuvalmentaja: Ville Naumanen | 050 432 8694 | ville.naumanen@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Jaakko Martikainen | 044 974 7946 | jaakko.martikainen@elisanet.fi

Pojat 03
Joukkueenjohtaja: Niko Kaikkonen | 050 321 7443 | niko.kaikkonen@joensuu.fi
Vastuuvalmentaja: Tero Tahvanainen | 044 970 4258 | tero.tahvanainen@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Timo Hilska | 040 739 6978| timo.hilska@abloy.com

Pojat 04
Vastuuvalmentaja: Jari Huotari | 0400 884 265 | jari.huotari@jns.fi
Joukkeenjohtaja: Anu Kauppi | 041 722 3242 | jippo04@jippo.fi
Joukkueenjohtaja: Markus Viitaniemi  jippo04@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Sari Laukkanen | 050 368 6279 | jippo04@jippo.fi
Huoltaja: Petri Laitinen | 050 406 4313 | petri.laitinen@islaatukatto.fi

Pojat 05
Joukkueenjohtaja: Timo Päivänurmi | 0500 572 319 | timo.paivanurmi@rakennustempo.fi
Joukkueenjohtaja: Anne-Mari Utriainen | 040 582 1701 | jippo05@jippo.fi /annemari.utriainen@gmail.com
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Anne-Mari Utriainen | 040 582 1701 | jippo05@jippo.fi /annemari.utriainen@gmail.com

Pojat 06
Joukkueenjohtaja: Ari Niskanen | 0400 808 754 | ari.niskanen@jippo.fi
Joukkueenjohtaja: Ari Korhonen | 050 388 3293 | ari.korhonen@sok.fi
Vastuuvalmentaja: Kalle Kangaspunta | 050 533 2634 | kalle.kangaspunta@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Sari Hämäläinen | 0405308692 | sarimarita.hamalainen@gmail.com

Pojat 07
Joukkueejohtaja: Johanna Erguner | 050 506 1869 | jippo07@jippo.fi
Joukkueenjohtaja: Linda Sottinen | 050 463 5833 | jippo07@jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Tero Tahvanainen  | 044 970 4258 | tero.tahvanainen@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Hanna-Leena Kunttu | 050 546 0478 | jippo07@jippo.fi

Pojat 08
Joukkueenjohtaja/Rahastonhoitaja: Terhi Lehikoinen | 045 234 1136 | jippo08@jippo.fi
Joukkueenjohtaja/Rahastonhoitaja: Satu Räsänen | 050 552 0765 | jippo08@jippo.fi
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi

Pojat 09
Joukkueenjohtaja: Jussi Savolainen | 050 590 6294| juppo09@outlook.com
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Perttu Kivivuori | 050 514 1934 | perttu.kivivuori@gmail.com

Pojat 10
Joukkueenjohtaja: Minna Syväoja | 050 501 1172 | mlsyvaoja@gmail.com
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi
Rahastonhoitaja: Elli Ahtonen | 050 022 3466 | elli.ahtonen@hotmail.com

Jalkapallokerho
Vastuuvalmentaja: Mikko Määttänen | 044 970 7819 | mikko.maattanen@jippo.fi